top of page

HAKKIMIZDA

İnşaat sektörüne 1990 yılı itibariyle adım atan ve bir aile şirketi olarak Akbay İnşaat unvanıyla Türkiye'nin değişik bölgelerinde çok sayıda proje üreten firmamız 2014 yılında Memetoğlu Yapı İnşaat firmasını da kurararak bir grup şirketler olarak hizmet üretmeye devam etmektedir. 

 

2000'li yılların başından itibaren gerçekleştirdiği prestijli yaşam ve ticari amaçlı inşaat projeleri ile sektördeki yerini almıştır. İlk günden bu yana yakaladığı başarı ve istikrarlı performansı ile hızla büyümeye devam etmektedir.

 

İnsana ve doğaya saygılı, seçkin; iş ve yaşam alanları oluşturan Memetoğlu İnşaat her projesinin arkasında sonuna kadar durarak satış ve sonrası hizmetleri ile de güven vermektedir.

 

Memetoğlu İnşaat yaptığı her çalışmada inşaat ve malzeme kalitesini üst seviyede tutarak oluşturduğu yapıların tercih edilmesini sağlamaktadır.

 

Teknolojik gelişmeleri takip edip çalışmalarında sonuna kadar kullanan Memetoğlu İnşaat; estetik ve tekniği bir arada kullanıp, tecrübeli ekibi ve yönetici kadrosu ile her projesinde üstüne koyarak devam etmektedir.

 

İnsanların hayatlarını “daha mutlu, huzurlu ve güvenli” sürdürebilecekleri mekanlar, iş yaşamını “geliştirecek, bir adım öteye taşıyacak” ticari amaçlı projeler inşa etmeyi hedefleyen Memetoğlu İnşaat Ankara’nın her geçen gün gelişen mimarisine artı değer katmaktadır

inşaat sahası

MİSYONUMUZ

Koşullar ne olursa olsun, kaliteli ve güvenilir hizmet politikamızla yola çıkıyor, bu doğrultuda hızla ilerliyoruz. Dürüst kimliğimizden taviz vermiyor, başarılı ve ses getirecek projeler ile uzun vadeli işler yapmaya, başarımızı sürekli kılmak için büyük bir titizlikle çalışıyoruz. İnşaat sektöründe kalite, iş ve çalışan güvenliği gibi oldukça önemli konularda tüm standartlara uyuyor, örnek teşkil etmek için büyük bir özen gösteriyoruz. Projelerimizde insan hayatını kolaylaştıran, huzur veren ve güven sunan yaşam alanları üretmeye çalışıyor, her zaman güven ve konfor garantisi verecek modern yaşam alanları oluşturmayı hedefliyoruz.

VİZYONUMUZ

Dünya standartlarında gelişen inşaat teknolojisinin izinden giderek, yaşama katkıda bulunmak, modern hayatın tüm ihtiyaçlarına cevap veren ve çok daha fazlasını sunabilen; kaliteli, güvenilir yaşam alanları oluşturmaktır. Estetik mimarinin çizgisinden kopmadan, sağlamlığı ile anılan, kalıcı çözümlerle daha yaşanabilir yapılar inşa etmektir. Tecrübeli ve eğitimli personeli sayesinde iş güvenliği konusunda hiç bir taviz vermeyen, müşteri memnuniyetiyle de rakiplerinden sıyrılarak sektörde öncü ve olmaktır.

Beton İnşaat
  • Instagram
bottom of page